METODY PŁATNOŚCI 

Za pobraniem

Jest to forma wysyłki zamówienia wraz z kosztem przesyłki za, którą płatności dokonujemy przy odbiorze. Przy wyborze formy płatności ''za pobraniem'', za przesyłkę należy zapłacić kurierowi.


Wpłata na konto

Przelewem zwykłym lub wpłata gotówkowa w urzędzie pocztowym (przedpłata) na rachunek bankowy Butiklumi.pl podanym w potwierdzeniu zamówienia lub na stronie Butiklumi.pl
W uwagach przelewu konieczne jest podanie numeru zamówienia, które jest niezbędne do identyfikacji wpłaty z zamówieniem.

Dane do przelewu:
Lumi Lucyna Nowakowska

Żarczyce Duże 69

28-366 Małogoszcz

numer konta:

04 1140 2004 0000 3502 7763 1312

Płatność Przelewy24

Po złożeniu zamówienia, nastąpi przekierowanie na stronę Przelewy24 gdzie będzie można sfinalizować transakcję według wybranej płatności elektronicznej. W takim przypadku po przekierowaniu na stronę płatności prosimy postępować zgodnie z podawanymi wskazówkami postępowania.


W trosce o najwyższe bezpieczeństwo danych podczas zakupów w naszych sklepie, połączenie przy zakupach i logowaniu są szyfrowane a gwarantuje to certyfikat SSL.


Nasz sklep internetowy Butiklumi.pl posiada certyfikat SSL, który zapewnia ochronę wszystkich danych osobowych podczas robienia zakupów. Sprawdzić to można zwracając uwagę na pasku adresu strony podczas wprowadzania danych.Widoczny jest wówczas początek adresu jako https://  oznaczający połączenie szyfrowane.